Klienditugi
Otsi: Täpsem otsing
   Ostukorv on tühi
    · Vaata korvi     · Vormista tellimus     

Kuidas osta

Toote pildil klikkides saate toote kohta lisainfot, kui toode sobib, klikake „Lisa ostukorvi”. Klikates lingile „Vaata korvi” näete oma ostukorvi sisu, kus saate toote koguseid suurendada või vähendada. Muudatuse kinnitamiseks vajutage nuppu „Uuenda”. Tooteid saate kustutada, vajutades X-le toote nimetusest paremal.
Tellimuse vormistamiseks, klikake lingile „Vormista tellimus”.

Samm 1 Kui olete meie e-poe püsiklient, logige sisse (püsikliendi hinnad on soodsamad). Ostu saab sooritada ka külalisena.

Samm 2 Sisestage kontaktandmed ja aadress. Kui Teie kohaletoimetamise ja arve aadress ei kattu, võtke maha linnuke (vaikimisi aktiivne, eeldades et kaup saadetakse arvega samale aadressile) ja täitke väljad uute andmetega. Seejärel vajutage "Jätkake".
Olge andmete sisestamisel tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.

Samm 3 Valige transpordiviis ja seejärel vajutage "Jätkake".

Samm 4
Nüüd on Teil viimane võimalus oma tellimus üle vaadata. Vajadusel saate andmete muutmiseks tagasi pöörduda. Märkuste lahtrisse saate lisada maksmist või tarnet puudutavaid täpsustusi. Vajutage nupule „Vormista tellimus”.
Kohe saabub Teie e-postkasti ettemaksu arve, TELLIMUSE KINNITUS. Kui arve on makstud, hakkame kohe Teie tellimusega tegelema. Kauba paneme posti hiljemalt kolme tööpäeva jooksul.

Head ostmist!

Laadin...