Motip Piduripuhastus 500 ml
3.30 € Algne hind oli: 3.30 €.2.80 €Current price is: 2.80 €.
1L/4.40 / kastis 12tk
Eemaldab piduriklotside tolmu, õli, mustuse ja rasvained piduritorudelt, -ketastelt, -silindritelt, -klotsidelt ja -supportitelt.
Ei kahjusta kummidetaile ja –tihendeid.
Sobib ka velgede puhastamiseks.
Sobib kasutamiseks ka universaalse tehnilise puhastusvahendina, kõikide mehhaaniliste detailide õlist ja muust mustusest puhastamiseks.
Tänu spetsiaalsele kuulklapile on see aerosool kasutatav igas asendis, ükskõik, kas püsti, külili või põhi ülespidi.
Eemaldab piduriklotside tolmu, õli, mustuse ja rasvained piduritorudelt, -ketastelt, -silindritelt, -klotsidelt ja -supportitelt.
Ei kahjusta kummidetaile ja –tihendeid.
Sobib ka velgede puhastamiseks.
Sobib kasutamiseks ka universaalse tehnilise puhastusvahendina, kõikide mehhaaniliste detailide õlist ja muust mustusest puhastamiseks.
Tänu spetsiaalsele kuulklapile on see aerosool kasutatav igas asendis, ükskõik, kas püsti, külili või põhi ülespidi.
Pihusta ohtralt vahendit töödeldavatele osadele, kuni nähtav mustus on kadunud –
aerosoolpudelist tulev tugev surve puhastab juba ise pindadelt suuremosa õlise pori.
Lase üleliigsel ainel valguda ja oota, kuni vahend lahustab ülejäänud mustuse.
Soovi korral pihusta veel kord loputamiseks ning puhasta ja kuivata pinnad lõplikult puhta kaltsuga.
– NB! Enne puhastama asumist proovi igaks-juhuks värvi ja materjali püsivust vähenähtaval pinnal – mõned sünteetilised värvid ja teatud sorti plastikud võivad sulada!
Seotud tooted
-
STP Bensiinimootori õlilisand 300ml
10.40 €Lisa korvi1L/23.67
Spetsiaalselt bensiinimootori tarbeks välja töötatud õlilisand. Toode on sobilik enamike õlidega. Lisada õlivahetusel või vahepealsel perioodil.
Toote kasutamine:
vähendab mootori kulumist;
vähendab õlikulu;
vähendab õli põlemist ja heitgaaside suitsusust;
parendab õli viskoossusindeksit;
pikendab mootori tööiga.Kasutusjuhend: Toode lisada sooja mootorisse kuni 3-le liitrile õlile.
-
Motip Keraamiline määre 500 ml
8.50 €Lisa korvi1L/14.40
Metallivaba, keraamilisi mikroosakesi sisaldav väga vastupidav ja ekstreemseid temperatuurikõikumisi taluv monteerimisaerosool.
Pärast orgaaniliste vedeldajate aurustumist (mõne minuti jooksul peale pihustamist) jätab pinnale tiheda pastataolise kihi, mis kaitseb korrosiooni eest ja on vastupidav veele, hapetele ja sooladele ning talub temperatuurikõikumisi
–40`C kuni +1600`C.Lisaks väga paljudele spetsiifilistele ja/või tööstuslikele kasutusaladele tähendab see, et iga keraamilise määrdega üle lastud polt ja mutter, mis te kokku keerate, tuleb ka aastate pärast sama jõuga keerates lahti.
Näiteks võib kasutada rattapoltidel, et vältida nende kinniroostetamist.
Samuti summutitorude ühendamisel, piduriklotside paigaldamisel jne.Ei sobi pidevas hõõrdumises olevate pindade määrimiseks.
Vajadusel pindadelt lihtsalt eemaldatav. -
Motip Alumiinium-tsink värv 400ml
11.40 €Lisa korvi1L/28.50
Hästi kattev ja kinnituv korrosioonikaitseaine galvaniseeritud ja ka töötlemata pindadele. Tekitab metalli pinnale kestva kaitsekihi, mis võimaldab punktkeevitada. Põhineb epoksiid-estril. Talub temperatuuri kuni +250°C. Värvitud pind on vastupidav hapetele, sooladele, õlile ja mootorikütusele. Võrreldes tavalise tsinkaerosooliga on alu-tsingile lisatud alumiiniumipulbrit, et pind jääks läikiv ja hõbedane ning ei vajaks üle värvimist.
Kontakt
Aadress
Autofer, Valga mnt. 7 Elva
Tel: 7303 669 info@autofer.ee
Avatud
E-R 8:00-18:00
L 9:00-15:00
Suletud: P

Motip Plastikukrunt 400ml 



